hakkımızda

       

          Firmamız, Bizim Konfeksiyon Tekstil Taahhüt San ve Dış Tic Şti Hazır Giyim Sektörde; Motorize Şahin Kıyafeti, Motorize Yunus Kıyafeti, Özel Harekat Kamuflajlı Elbise, Polis Montu, Polis Panço Yağmurluk, Polis Pantolonu, Polis Parkası, Polis Yağmurluğu, Toplum Destekli Polis Kıyafeti, Askeri Çadır, Askeri Çantalar, Askeri Yelekler, Balistik Ürünler, Deniz Kuvvetleri Can Yeleği, Eğitim Elbisesi, NBC Kıyafetleri, Panço, Yağmurluk, Rüzgar Ceketi, Soğuk İklim Kıyafetleri, Subay Montu, Özel Güvenlik; Gömlek, Mont, Pantolon, Parka, Yağmurluk, Yelek üretimini gerçekleştirmektedir.

 

            2003 yılında Sinop’ta kurulmuş olan firmamız, 2007 yılından itibaren tüm ürünlerini ISO 9000-2001 ve CE sertifikaları güvencesi altına almıştır.

Firmamızın en büyük üstünlüğü, müşterilerimizin istediği herhangi bir ürünü, en iyi kalitede ve taahhüt edilen zamanda teslim edebilmesidir.

Konusunda, Türkiye’nin en önemli firmalarıyla işbirliği içinde bulunan Bizim Konfeksiyon, sürekli büyümekte ve Sinop ilinde bulunan 4.000mt2 kapalı, 6.000mt2 açık olmak üzere toplamda 10.000mt2lik işyerinde Sinop halkına büyük ölçüde istidam sağlamaktadır.

 

       

          Sürekli değişim gösteren dünya koşulları karşısında değişimi yakalamayı değil, değişimde öncü olmayı hedefliyoruz. İnsanı ve doğayı gözeten üretim yöntemlerini ve araçlarını kullanarak kalite, maliyet ve zamanında teslim unsurlarına dayanan, insan ve çevre merkezli yaklaşımımızla her zaman daha iyisi olmak için hep buradayız.

vizyonumuz

misyonumuz

            Arzulanan kaliteyi, arzulanan zamanda ve miktarda üreterek müşteri memnuniyetini sağlamak.

 

kalite politikamız

  • Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı bir çalışma dünyasının içerisinde olduğumuzun, sektördeki yerimizi büyüterek korumamızın ve başarı anahtarının müşteri memnuniyeti olduğunun bilinciyle Toplam Kalite Yönetimi’ni yaşam felsefesi olarak benimsedik.

  • Müşteri memnuniyetini geliştirmek,

  • Toplam Kalite Yönetimi’ni benimseyerek, kalitede sürekliliği ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak

  • Sürekli eğitim ve gelişme,

  • Sistemi verimlilik artışı doğrultusunda çalıştırarak maliyetleri düşürmek,

  • Bir defada doğru iş yapmak,

  • Teknolojik gelişmeleri izleyip değerlendirerek üretime katmak,

  • Tedarikçilerimizin kalite seviyelerini artırmak, 

Kalite politikamızın ana unsurlarını oluşturmaktadır ve hedeflerimize ışık tutmaktadır.